Medewerkers

De adviseurs van Gana Adviesgroep maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Gana Adviesgroep staat er altijd voor open om met gemotiveerde en vakkundige kandidaten in gesprek te gaan. Bekijk hiervoor onze vacatures.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Wil Artz (Directeur)

Wil Artz (Directeur)

Adviseur Bedrijven - Pensioen - Inkomen - Vermogen wil@gana.nl 024 - 323 35 32
Ferdinand de Bruijn (Directeur)

Ferdinand de Bruijn (Directeur)

Hoofd Volmacht / Adviseur Bedrijven - Inkomen - Vermogen - Risk Management ferdinand@gana.nl 024 - 323 35 32
Ron van den Berg

Ron van den Berg

Adviseur Pensioen - Hypotheek - Vermogen - Inkomen - Ondernemers - Particulier ron@gana.nl 024 -323 35 32
Carlijn Bisseling

Carlijn Bisseling

Schaderegelaar schade@gana.nl 024 - 323 35 32
Susan Peters - Kremers

Susan Peters - Kremers

Schaderegelaar schade@gana.nl 024 - 323 35 32
Lisette Korsten

Lisette Korsten

Relatiebeheer Bedrijven Lisette@gana.nl 024 - 323 35 32
Sander van Buren

Sander van Buren

Relatiebeheerder Particulieren sander@gana.nl 024 - 323 35 32
Nicole Fölsche - Peters

Nicole Fölsche - Peters

Acceptant Polisbeheer info@gana.nl 024 - 323 35 32
Cindy Aalbers

Cindy Aalbers

Acceptant Polisbeheer info@gana.nl 024 - 323 35 32

Yvonne van Haren - van den Brand

Acceptant Polisbeheer info@gana.nl 024 - 323 35 32
Frank van Megen

Frank van Megen

Hoofd financiële administratie frank@gana.nl 024 - 323 35 32
Sylvia Witjes - van Kouwen

Sylvia Witjes - van Kouwen

Financiële administratie / Debiteurenbeheer info@gana.nl 024 - 323 35 32